עמוד ראשי ◄ השקעות בחו"ל

 המדריך השקעות בחול

לאורך השנים ניתן לראות כי השקעה נבונה בנדל"ן,השאירה בידי המשקיע נכס מניב אותו ניתן תמיד לממש בזמן הנכון ברווח.  שוק הנדל"ן כמו כל שוק אחר מתאפיין במחזוריות. 
 
רכישת  של נכס בחו"ל בשוק של היום ,במחירים הנמוכים בכשישים עד שבעים אחוז מהשיא ואחזקתו  למספר שנים בהם מניב הנכס תשואה משכר דירה ,תהפוך את ההשקעה לכדאית יותר.
מכיוון שהמשקיע נמצא רחוק מהנכס יש צורך בהתקשרות עם חברת ניהול מקומית. שהיא הופכת לנציגו של בעל הבית  בכל הקשור לגביה של שכר הדירה, תשלום ההוצאות השונות, הזמנת בעלי מקצוע לצורך תיקונים בנכס, איתור שוכרים חדשים ומתן מענה לשאלות מצד הדיירים בנכס.  
 
ב- USAHOME.CO.IL נשמח להעמיד את ניסיוננו בתחום לרשותכם.  נסייע באיתור הנכסים הטובים יותר, נלווה את תהליך הרכישה עד לרישום בחברת הטיטל ונסייע בטיפול מול חברת הניהול המקומית.
 
 
בשיטה הראשונה  לאחר בחירת הנכס המתאים מתוך מבחר נכסי החברהUSAHOME.CO.IL  יעביר הרוכש לעו"ד הנאמן בישראל 10% מסכום הרכישה שיוחזק בנאמנות עד לחתימת החוזה. תוך 30 יום או עד למועד סגירת העסקה יעביר הקונה את יתרת הסכום לעו"ד הנאמן בישראל אשר יעביר את סה"כ הסכום כולל הוצאות העברה לחברת הטייטל  TILTE COMPANY העוסקת בהעברת  הנכס על שם הקונה  .העברת הנכס לידי חברת ניהול שהיא זאת שדואגת להשכרת הנכס וגבית  דמי השכירות,בודקת ומשלמת את כל ההוצאות החלות על המשכיר ,מתקנת ו/או דואגת לאיש אחזקה שדואג לאחזקת הנכס.
בשיטה השניה  לאחר ההחלטה על גובה הסכום להשקעה המשקיע יעביר סכום של 10% מגובה ההשקעה + מכתב מהבנק המורה שיש בידו את הסכום הנ"ל להשקעה .נחתום על חוזה ויפוי כוח ע"י נוטריון . ברגע שנאתר את הנכס העונה לדרישותיכם אנחנו נגיש בשימכם  לבנק המוכר הצעה לרכישה. ברגע ההצעה התקבלה ,אנחנו שולחים צוות שמעריך את עלות וזמן השיפוץ  . מגיע יום הסגירה על הנכס  -זה היום שבו צריך להעביר את הסכום המלא +עלויות סגירה (Closing Costs) סמוך למועד הסגירה יודיע לכם עורך הדין את פירוט הסכומים אותם יהיה עליכם לשלם בזמן הסגירה. עלויות סגירה מגיעות ל 2% עד 2.5% מגובה עלות הנכס   . אנו נדאג שחברת הטיטל  תעביר את הנכס לבעלותכם ולמסור לכם את כל המסמכים הקשורים בדבר .ממולץ להעביר גם את סכום השיפוץ בכדי לא לעקב את ההליך  . דואגים ומסיימים את השיפוץ תוך כדי מציאת שוכרים לנכס. העברת הנכס לידי חברת ניהול שהיא זאת שדואגת לגבות את השיקים של השכירות עבורכם,בודקת ומשלמת את כל ההוצאות החלות על המשכיר ,מתקנת ו/או דואגת לאיש אחזקה שדואג לאחזקת הנכס.ולכם נשאר רק להנות מרווחים על השקעתך.
 
 
נשמח להיות עמכם בקשר
ולהציע לכם את העסקה
המתאימה לתקציבכםspacer

 


קבוצת זהר נדל"ן והשקעות בע"מ  |  משכית 13 הרצליה פיתוח  |  טל: 09-954-4704 

 

השקעות נדלן בארצות הברית

בניית אתרים  Shopsystem